Od Skandynawii
aż po Bauhaus

W JAKIM STYLU CI DO TWARZY?

Cześć. Nazywam się Łukasz Mroczek i z zawodu jestem architektem z ponad 20-letnim już doświadczeniem. Jeżeli spotykamy się w tym miejscu to oznacza, że jesteś gotowy na zmiany, a ja z chęcią Ci w tym procesie pomogę.
Artemia Design powstała z myślą o tworzeniu autorskich projektów wnętrz oraz ich samodzielnej realizacji.

Łukasz Mroczek

Głęboko wierzę w moc rzemiosła, potęgę wzornictwa oraz w siłę sztuki. W swojej pracy główny nacisk stawiam na nowoczesną architekturę, której wartością nadrzędną jest funkcjonalność, dlatego też idea tworzenia zgodnie z założeniami szkoły Bauhaus jest mi najbliższa, jednakże projektuje wnętrza również w innych stylach, m.in. skandynawskim, rustykalnym czy klasycznym.

Realizacja 2019 / gabinet w przychodni

Realizacja 2019 / wnętrze mieszkalne

Na przestrzeni dwóch dekad zrealizowałem wraz z zespołem wiele wymagających koncepcji, zarówno pod kątem stylistycznym, jak i technicznym. Wszystkie one charakteryzuje prosta, przejrzysta i jednolita forma estetyczna, pozbawiona zbędnych dodatków i zdobień. Idea szkoły Bauhaus nauczyła mnie korzystać w pracy z klientem z innych dziedzin nie związanych z architekturą, jak na przykład psychologia czy socjologia, gdyż ufam, że przestrzeń dostosowana do potrzeb danego człowieka pozytywnie wpływa na każdy aspekt jego życia. Dziś wiem, że piękno jest wypadkową prostej formy, jej użyteczności oraz materiału, z którego powstała.

I takie też wnętrza tworzę:

PIĘKNO FUNKCJA TWORZYWO
  Wysyłając wiadomość akceptujesz Politykę prywatności

  ARTEMIA DESIGN
  ul. Szymanowskiego 4
  Gdańsk Wrzeszcz / 2 piętro

  biuro@artemiadesign.pl
  +48 608 617 731