Gabinet higienizacji Malbork

TYLKO CZELADNIK, KTÓRY PRZESZEDŁ PRAKTYKĘ WARSZTATOWĄ I STUDIA NAD FORMĄ, JEST PRZYGOTOWANY DO WSPÓŁPRACY PRZY BUDOWIE
Walter Gropius
założyciel szkoły Bauhaus
Teoria teorią, ale gdzie bylibyśmy bez praktyki…? Papier przyjmie wszystko – prawda stara jak świat. Klient potrzebuje, klient dostanie. Z obserwacji rynku wiem, że to metoda na skróty, która rzadko kiedy potrafi przynieść satysfakcję po obydwu stronach projektu. Dlatego też tym, co wyróżnia Artemia Design jest osobista REALIZACJA PROJEKTU przeze mnie i zespół moich pracowników, którzy są idealnie do tego przygotowani.


Dzięki takiemu rozwiązaniu unikamy problemów w stylu „się nie da, Kierowniku” oraz kończymy pracę w momencie przeniesienia realizacji z projektu do wnętrza. Poczucie bezpieczeństwa, które w ten sposób uzyskuje Klient, jest dla mnie potwierdzeniem słuszności tej ścieżki współpracy.

CO?
KOMU?
JAK?

DLA RODZINY I DLA SINGLA

Jesteśmy zespołem pasjonatów, który z radością wykona każdy PROJEKT WNĘTRZA: począwszy od aranżacji pierwszego M1, poprzez remont mieszkania przeznaczonego na wynajem, na projekcie Twojego domu marzeń skończywszy. Znamy surowce budowlane mieszkania zarówno w starej kamienicy, jak i na nowoczesnym osiedlu. Dopasujemy naszą wiedzę i doświadczenie do Twoich potrzeb, dzięki czemu stworzymy wspólnie przestrzeń idealną.

Nasze realizacje / Wnętrza mieszkalne

Nasze realizacje / Projektowanie wnętrz komercyjnych

DLA REKINÓW BIZNESU

Przestrzeń, w której na co dzień pracujemy, to nie tylko obrazki na ścianach czy ładne krzesła. To o wiele więcej! Gabinety czy obiekty handlowe to wizytówka Twojej firmy, które w pierwszych 3 sekundach budują pierwsze zawodowe wrażenie. Od wielu lat realizujemy różnorodne i bardzo wymagające projekty komercyjne, zarówno dla małych, jak i średnich firm. Wyróżnij się spośród konkurencji i postaw na piękne i funkcjonalne wnętrze.

Wymyślimy zaprojektujemy zrealizujemy
To, co wyróżnia na rynku Artemia Design, to nasza WŁASNA EKIPA BUDOWLANA, składająca się z doświadczonych fachowców, którzy przeniosą każdy z moich PROJEKTÓW WNĘTRZ do świata realnego. Jestem częścią tej ekipy, dlatego też towarzyszę im podczas pracy z betonem, gipsem i farbami, co daje zawsze wspaniałe efekty i gwarantuje satysfakcję i poczucie bezpieczeństwa klienta.

Zgrany zespół to podstawa

PIĘKNO FUNKCJA TWORZYWO
  Wysyłając wiadomość akceptujesz Politykę prywatności

  ARTEMIA DESIGN
  ul. Szymanowskiego 4
  Gdańsk Wrzeszcz / 2 piętro

  biuro@artemiadesign.pl
  +48 608 617 731