Dekorator wnętrz w Gdyni

Wybranie odpowiedniego dekoratora czy projektanta wnętrz jest niezwykle istotne, gdyż aranżacja mieszkania, domu czy biura jest zadaniem wymagającym czasu, cierpliwości oraz przede wszystkim dużych pokładów kreatywności. Nie jest łatwo stworzyć przestrzeń emanującą ciepłem i pełną harmonii, która będzie przyjazna wszystkim użytkownikom.

 

Jako, że nasza pracownia współpracuje wyłącznie z doświadczonymi i starannie wykwalifikowanymi osobami, możecie mieć Państwo pewność, że wykreowane pomieszczenie będzie nie tylko eleganckie i piękne, ale także funkcjonalne. Każdy nasz projektant oraz architekt wnętrz jest

w stanie przygotować pełen projekt aranżacji określonego obiektu znajdującego się na terenie miasta Gdynia czy Gdańsk. Specjalizujemy się zarówno w tworzeniu oryginalnych i nowoczesnych, jak i tradycyjnych koncepcji.

 

Wszyscy nasi architekci świadczą nie tylko usługi projektowe, ale także wykonawcze, związane z wykańczaniem, modernizowaniem czy metamorfozą wnętrz. Każdy nasz dekorator wnętrz jest z kolei w stanie zadbać o dobór odpowiednich elementów wpływających na formę wizualną kreowanej przestrzeni, celnie trafiając w potrzeby i oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Dom w Lichnowach

remont kapitalny wraz ze zmianą funkcji pomieszczeń

Mieszkanie w Malborku

Projekt wraz z realizacją

Dom jednorodzinny Gdańsk Oliwa

Projekt oraz pełne wykonawstwo

Mieszkanie w Gdańsku

osiedle Garnizon

PROJEKTY KOMERCYJNE

Zajmujemy się projektami biur, przychodni, gabinetów czy też sklepów i restauracji. Zajmujemy się kompleksowo - od projektu do nadzoru bądź pełnego wykonawstwa.

 

wstecz
KONTAKTNAPISZ LUB ZADZWOŃ

UL. SZYMANOWSKIEGO 4

GDAŃSK WRZESZCZ

TEL. KOM 608 617 731

E-MAIL:

BIURO@ARTEMIADESIGN.PL

 

BIURO - DRUGIE PIĘTRO