Dekorator wnętrz z Gdańska

Współczesne domy, mieszkania oraz biura powinny spełniać wiele funkcji, by możliwie jak najlepiej odpowiadać potrzebom użytkowników. Wnętrza mieszkalne stanowią w pewnym stopniu odbicie osobowości oraz przyzwyczajeń domowników. Dla osiągnięcia optymalnych efektów, warto powierzyć zaaranżowanie przestrzeni profesjonalnemu projektantowi wnętrz. W ten sposób zyskamy nie tylko pomieszczenie jedyne w swoim rodzaju, ale także doskonale zaplanowane i spełniające nasze indywidualne oczekiwania.

 

Każdy współpracujący z nami projektant i architekt wnętrz jest w stanie wykreować oryginalną przestrzeń, łącząc określone funkcje oraz style różnych epok. Osobom o wyrafinowanym guście nasi projektanci wnętrz mogą zaproponować koncepcje minimalistyczne, starannie dopracowane, w których widoczna jest dbałość o najmniejsze nawet detale. Nieobce są nam także projekty klasyczne, ze stonowaną kolorystyką, harmonią i stylistycznym umiarem. Każdy dekorator wnętrz pracujący w naszym biurze w Gdańsku może ponadto pomóc w doborze kolorów czy dodatków, mających istotny wpływ na ogólny charakter pomieszczeń.

 

Nasi architekci i dekoratorzy wnętrz już na etapie projektu budowlanego są w stanie uczestniczyć w procesie planowania przestrzeni, by pomieszczenie było doskonałe nie tylko pod względem kompozycyjnym, ale i estetycznym. W trakcie aranżacji, nasi profesjonaliści zwracają uwagę na wszelkie sugestie oraz indywidualne życzenia klientów – dzięki temu uwzględniane są wszystkie proponowane rozwiązania, by łączyć użyteczność, piękno oraz elegancję.

 

Profesjonalne projektowanie i przemyślana architektura wnętrz - Artemia Design Gdańsk. Zapraszamy serdecznie!

Dom w Lichnowach

remont kapitalny wraz ze zmianą funkcji pomieszczeń

Mieszkanie w Malborku

Projekt wraz z realizacją

Dom jednorodzinny Gdańsk Oliwa

Projekt oraz pełne wykonawstwo

Mieszkanie w Gdańsku

osiedle Garnizon

PROJEKTY KOMERCYJNE

Zajmujemy się projektami biur, przychodni, gabinetów czy też sklepów i restauracji. Zajmujemy się kompleksowo - od projektu do nadzoru bądź pełnego wykonawstwa.

 

wstecz
KONTAKTNAPISZ LUB ZADZWOŃ

UL. SZYMANOWSKIEGO 4

GDAŃSK WRZESZCZ

TEL. KOM 608 617 731

E-MAIL:

BIURO@ARTEMIADESIGN.PL

 

BIURO - DRUGIE PIĘTRO