Wykończenia wnętrz w Gdyni

Wyszukane i przemyślane w najmniejszych szczegółach pomieszczenia są marzeniem niejednego z nas. Harmonijną i współgrającą ze sobą kompozycję można uzyskać poprzez zastosowanie odpowiednio dobranych kolorów, mebli, podłóg, dekoracji czy oświetlenia. Jeśli chcesz mieć pewność, że w Twoim domu lub mieszkaniu żaden element nie będzie przypadkowy, możesz skorzystać z pomocy naszych wykwalifikowanych projektantów i dekoratorów.

 

Proponujemy profesjonalne wykończenia wnętrz, skupiając się zarówno na aspekcie użyteczności, jak i atrakcyjnego designu.

Zajmujemy się wyposażaniem zarówno przestrzeni prywatnych, jak i biurowych oraz komercyjnych, proponując satysfakcjonujące klienta rozwiązania oraz projekty.

 

Wykończenia wykonywanych przez nas wnętrz obejmuje nie tylko Gdynię, ale także Gdańsk oraz okolice. Wierzymy, że wykreowane przez nas przestrzenie pozwolą każdemu z Państwa poczuć się jeszcze bardziej komfortowo, a zastosowane rozwiązania wpłyną nie tylko

na funkcjonalność, ale i estetykę pomieszczeń.

 

Dokładne i profesjonalne wykończenia wnętrz - Artemia Design Gdańsk/Gdynia. Zapraszamy serdecznie!

Dom w Lichnowach

remont kapitalny wraz ze zmianą funkcji pomieszczeń

Mieszkanie w Malborku

Projekt wraz z realizacją

Dom jednorodzinny Gdańsk Oliwa

Projekt oraz pełne wykonawstwo

Mieszkanie w Gdańsku

osiedle Garnizon

PROJEKTY KOMERCYJNE

Zajmujemy się projektami biur, przychodni, gabinetów czy też sklepów i restauracji. Zajmujemy się kompleksowo - od projektu do nadzoru bądź pełnego wykonawstwa.

 

wstecz
KONTAKTNAPISZ LUB ZADZWOŃ

UL. SZYMANOWSKIEGO 4

GDAŃSK WRZESZCZ

TEL. KOM 608 617 731

E-MAIL:

BIURO@ARTEMIADESIGN.PL

 

BIURO - DRUGIE PIĘTRO