Projektowanie wnętrz w Gdyni

Odpowiedni układ, kubatura pomieszczenia, a także zastosowane kolory, materiały i rozwiązania – to tylko przykładowe elementy, które mają ogromy wpływ na funkcjonalność wnętrz mieszkalnych, biurowych czy użyteczności publicznej. By nasze mieszkanie czy dom pełnił nie tylko funkcję użytkową, warto zdecydować się na współpracę z profesjonalnym architektem czy dekoratorem.

 

Oferowane przez nas usługi związane z projektowaniem wnętrz pozwalają na jak najlepsze wykorzystanie przestrzeni mieszkalnej czy biurowej, przy jednoczesnym wypełnieniu jej starannie dobranymi kształtami, kolorami i światłem. Współpracujący z nami profesjonaliści doskonale zdają sobie sprawę, że każde pomieszczenie może pełnić funkcję użyteczną i reprezentacyjną zarazem. Poprzez dobór starannie przemyślanych rozwiązań, jesteśmy w stanie wykreować jedyną w swoim rodzaju przestrzeń, spełniającą oczekiwania użytkowników.

 

Projektowanie wnętrz jest jedną z naszych najważniejszych profesji, tuż obok aranżacji oraz wykończenia. Wszystkim naszym klientom z Gdyni, Gdańska i nie tylko proponujemy wnętrza nie tylko funkcjonalne i piękne, ale także nowatorskie pod względem technicznym.

 

Przemyślane projektowanie wnętrz na terenie Gdyni - Artemia Design. Zapraszamy serdecznie!

Dom w Lichnowach

remont kapitalny wraz ze zmianą funkcji pomieszczeń

Gabinet dentystyczny w Malborku

aranżacja istniejącego gabinetu

Sklep w Gdańsku

projekt i wykonawstwo

Mieszkanie w Malborku

aranżacja

Mieszkanie w Gdańsku

osiedle Garnizon

Detale

poszczególne realizacje

wstecz
KONTAKTNAPISZ LUB ZADZWOŃ

UL. A. SŁONIMSKIEGO 6

GDAŃSK WRZESZCZ

TEL. KOM 608 617 731

E-MAIL:

BIURO@ARTEMIADESIGN.PL

 

wkrótce otwarcie: showroom + cookshop