Projektowanie wnętrz w Gdyni

Odpowiedni układ, kubatura pomieszczenia, a także zastosowane kolory, materiały i rozwiązania – to tylko przykładowe elementy, które mają ogromy wpływ na funkcjonalność wnętrz mieszkalnych, biurowych czy użyteczności publicznej. By nasze mieszkanie czy dom pełnił nie tylko funkcję użytkową, warto zdecydować się na współpracę z profesjonalnym architektem czy dekoratorem.

 

Oferowane przez nas usługi związane z projektowaniem wnętrz pozwalają na jak najlepsze wykorzystanie przestrzeni mieszkalnej czy biurowej, przy jednoczesnym wypełnieniu jej starannie dobranymi kształtami, kolorami i światłem. Współpracujący z nami profesjonaliści doskonale zdają sobie sprawę, że każde pomieszczenie może pełnić funkcję użyteczną i reprezentacyjną zarazem. Poprzez dobór starannie przemyślanych rozwiązań, jesteśmy w stanie wykreować jedyną w swoim rodzaju przestrzeń, spełniającą oczekiwania użytkowników.

 

Projektowanie wnętrz jest jedną z naszych najważniejszych profesji, tuż obok aranżacji oraz wykończenia. Wszystkim naszym klientom z Gdyni, Gdańska i nie tylko proponujemy wnętrza nie tylko funkcjonalne i piękne, ale także nowatorskie pod względem technicznym.

 

Przemyślane projektowanie wnętrz na terenie Gdyni - Artemia Design. Zapraszamy serdecznie!

Dom w Lichnowach

remont kapitalny wraz ze zmianą funkcji pomieszczeń

Mieszkanie w Malborku

Projekt wraz z realizacją

Dom jednorodzinny Gdańsk Oliwa

Projekt oraz pełne wykonawstwo

Mieszkanie w Gdańsku

osiedle Garnizon

PROJEKTY KOMERCYJNE

Zajmujemy się projektami biur, przychodni, gabinetów czy też sklepów i restauracji. Zajmujemy się kompleksowo - od projektu do nadzoru bądź pełnego wykonawstwa.

 

wstecz
KONTAKTNAPISZ LUB ZADZWOŃ

UL. SZYMANOWSKIEGO 4

GDAŃSK WRZESZCZ

TEL. KOM 608 617 731

E-MAIL:

BIURO@ARTEMIADESIGN.PL

 

BIURO - DRUGIE PIĘTRO