Architektura wnętrz w Gdyni

Sztuka kształtowania przestrzeni to nie tylko wystrój, ale także dobór odpowiednich elementów wyposażenia z uwzględnieniem funkcji konkretnego pomieszczenia. Kolory, wzory oraz kompozycje zastosowanych materiałów i rozwiązań mają ogromny wpływ na estetyczny odbiór wnętrza, nadając mu jedynego w swoim rodzaju charakteru.

 

Naszą misją jest tworzenie wnętrz z pasją, dlatego w trakcie projektowania dbamy o dokładne przeanalizowanie poszczególnych rozwiązań, a także zestawienie odpowiednich materiałów. W ramach usługi architektury wnętrz proponujemy szeroką gamę gotowych zastosowań koncepcyjnych, ale nasi projektanci i architekci są również w stanie przygotować autorskie kompozycje. Dzięki nieustannemu śledzeniu trendów w aranżacji pomieszczeń, a także doskonałej znajomości materiałów aranżacyjnych, tworzymy modne i piękne wnętrza, zmierzające nie tylko w kierunku nowoczesnym, ale i klasycznym.

 

Architektura wnętrz, to obok aranżacji i wystroju jedna z naszych usług, która pozwala na wykreowanie nieprzeciętnych przestrzeni mieszkalnych oraz biurowych. Projektujemy i aranżujemy, kształtując architekturę pomieszczeń i podkreślając ich naturalne piękno.

 

Przemyślana aranżacja wnętrz na terenie trójmiasta - Artemia Design Gdańsk/Gdynia. Zapraszamy serdecznie! 

Dom w Lichnowach

remont kapitalny wraz ze zmianą funkcji pomieszczeń

Mieszkanie w Malborku

Projekt wraz z realizacją

Dom jednorodzinny Gdańsk Oliwa

Projekt oraz pełne wykonawstwo

Mieszkanie w Gdańsku

osiedle Garnizon

PROJEKTY KOMERCYJNE

Zajmujemy się projektami biur, przychodni, gabinetów czy też sklepów i restauracji. Zajmujemy się kompleksowo - od projektu do nadzoru bądź pełnego wykonawstwa.

 

wstecz
KONTAKTNAPISZ LUB ZADZWOŃ

UL. SZYMANOWSKIEGO 4

GDAŃSK WRZESZCZ

TEL. KOM 608 617 731

E-MAIL:

BIURO@ARTEMIADESIGN.PL

 

BIURO - DRUGIE PIĘTRO