Projekty wnętrz z Gdyni

O tym, że pierwsze wrażenie zawsze jest najważniejsze, nie trzeba chyba nikogo przekonywać. Tyczy się to także przestrzeni mieszkalnych, biurowych czy publicznych. Jeszcze do niedawna domy można było obserwować głównie z zewnątrz. Obecnie natomiast coraz więcej osób zwraca uwagę na projekty wnętrz, w przygotowaniu których specjalizuje się nasza pracownia realizująca zlecenia z Gdyni, Gdańska i okolic.

 

Współpracujący z nami profesjonaliści przygotowują różnego rodzaju aranżacje wnętrz, wśród których można znaleźć koncepcje w stylu nowoczesnym, vintage, rustykalnym czy minimalistycznym. Projektanci zajmują się precyzyjnym doborem oświetlenia, kolorów, a także elementów dekoratorskich, które także mają decydujący wpływ na estetykę przestrzeni.

 

Nasze aranżacje wnętrz skierowane przede wszystkim do osób mieszkających na terenie miasta Gdynia lub Gdańsk, które chcą zyskać funkcjonalne oraz przyjazne użytkownikom pomieszczenie mieszkalne lub biurowe. Prace wykonywane w ramach projektu aranżacyjnego obejmują przygotowanie kilku koncepcji, spośród których klient może wybrać taką, która będzie odpowiadać jego indywidualnym oczekiwaniom i wymaganiom.

 

W dziale portfolio mogą poznać Państwo przykładowe projekty wnętrz – są to koncepcje mieszkań, domów jednorodzinnych, biur, a także przestrzeni użyteczności publicznej. Kreujemy wnętrza z pasją, realizując nawet wyszukane i nietypowe oczekiwania!

 

Dom w Lichnowach

remont kapitalny wraz ze zmianą funkcji pomieszczeń

Mieszkanie w Malborku

Projekt wraz z realizacją

Dom jednorodzinny Gdańsk Oliwa

Projekt oraz pełne wykonawstwo

Mieszkanie w Gdańsku

osiedle Garnizon

PROJEKTY KOMERCYJNE

Zajmujemy się projektami biur, przychodni, gabinetów czy też sklepów i restauracji. Zajmujemy się kompleksowo - od projektu do nadzoru bądź pełnego wykonawstwa.

 

wstecz
KONTAKTNAPISZ LUB ZADZWOŃ

UL. SZYMANOWSKIEGO 4

GDAŃSK WRZESZCZ

TEL. KOM 608 617 731

E-MAIL:

BIURO@ARTEMIADESIGN.PL

 

BIURO - DRUGIE PIĘTRO