Wykończenia wnętrz w Gdańsku

Samodzielne wykończenie wnętrz potrafi przysporzyć wielu problemów, zwłaszcza jeśli zależy nam na tym, by zaprojektowana kuchnia czy łazienka były pomieszczeniami nie tylko nowoczesnymi, ale i w pełni użytecznymi. By stworzyć unikatowe wnętrze, należy zwrócić uwagę na szereg istotnych elementów, wprowadzając niebanalne rozwiązania i nadając konkretnej przestrzeni wyjątkowego charakteru.

 

W chwili obecnej świadczymy nie tylko usługi aranżacji i projektowania, ale także profesjonalnego wykończenia wnętrz. Architekci i projektanci współpracujący z naszą pracownią to zespół profesjonalistów, którzy zajmują się tworzeniem pomieszczeń spełniających nawet najbardziej wyrafinowane potrzeby i wymagania. Kompleksowe doradztwo, doskonała organizacja, a także fachowy nadzór prac sprawiają, że wszystkie działania zostają ukończone w najkrótszym czasie.

 

Oferujemy nie tylko wykończenia wnętrz mieszkalnych, biurowych czy użyteczności publicznej w Gdańsku czy Gdyni, ale także szeroki zakres usług związanych z aranżacją i dbaniem o najmniejsze detale urządzanej przestrzeni. Powierzając nam wykończenie wnętrz możesz mieć pewność, że z Twojego domu lub biura uczynimy miejsce wyjątkowe, które będzie Ci służyć przez wiele lat!

 

Dokładne wykończenia wnętrz – Artemia Design Gdańsk. Zapraszamy serdecznie!

Dom w Lichnowach

remont kapitalny wraz ze zmianą funkcji pomieszczeń

Mieszkanie w Malborku

Projekt wraz z realizacją

Dom jednorodzinny Gdańsk Oliwa

Projekt oraz pełne wykonawstwo

Mieszkanie w Gdańsku

osiedle Garnizon

PROJEKTY KOMERCYJNE

Zajmujemy się projektami biur, przychodni, gabinetów czy też sklepów i restauracji. Zajmujemy się kompleksowo - od projektu do nadzoru bądź pełnego wykonawstwa.

 

wstecz
KONTAKTNAPISZ LUB ZADZWOŃ

UL. SZYMANOWSKIEGO 4

GDAŃSK WRZESZCZ

TEL. KOM 608 617 731

E-MAIL:

BIURO@ARTEMIADESIGN.PL

 

BIURO - DRUGIE PIĘTRO