Projektowanie wnętrz z Gdańska

Odpowiednie zagospodarowanie przestrzeni jest niezwykle ważne nie tylko ze względu na funkcjonalność, ale i osiągnięcie perfekcyjnej harmonii z otoczeniem. To dzięki temu wnętrze może stać się praktyczne i użyteczne, zapewniając jednocześnie wysokie walory estetyczne. Jako zespół doświadczonych projektantów i architektów, oferujemy szeroką gamę usług związanych z aranżacją i wykończeniem, a jedną z nich jest projektowanie wnętrz.

 

Staramy się jak najlepiej rozumieć potrzeby wszystkich naszych klientów, dbając przy tym o to, by każde aranżowane przez nas pomieszczenie było niepowtarzalne i jedyne w swoim rodzaju. Specjalizując się w profesjonalnym projektowaniu i wykańczaniu wnętrz, dokładamy wszelkich starań, by świadczone przez nas usługi były na najwyższym poziomie.

 

W naszym biurze w Gdańsku posiadamy doskonale wykwalifikowanych pracowników, otwartych nawet na najbardziej nietypowe pomysły

i wyszukane projekty.

 

Pomysłowe projektowanie wnętrz - Artemia Design Gdańsk. Zapraszamy serdecznie!

Dom w Lichnowach

remont kapitalny wraz ze zmianą funkcji pomieszczeń

Mieszkanie w Malborku

Projekt wraz z realizacją

Dom jednorodzinny Gdańsk Oliwa

Projekt oraz pełne wykonawstwo

Mieszkanie w Gdańsku

osiedle Garnizon

PROJEKTY KOMERCYJNE

Zajmujemy się projektami biur, przychodni, gabinetów czy też sklepów i restauracji. Zajmujemy się kompleksowo - od projektu do nadzoru bądź pełnego wykonawstwa.

 

wstecz
KONTAKTNAPISZ LUB ZADZWOŃ

UL. SZYMANOWSKIEGO 4

GDAŃSK WRZESZCZ

TEL. KOM 608 617 731

E-MAIL:

BIURO@ARTEMIADESIGN.PL

 

BIURO - DRUGIE PIĘTRO