Aranżacja wnętrz z Gdańska

Urządzanie sypialni, kuchni czy łazienki wymaga wielu pomysłów i poszukiwania ciekawych inspiracji. By pomieszczenie mieszkalne lub biurowe nabrało niepowtarzalnego klimatu, warto sięgać do niebanalnych rozwiązań, łącząc różne style czy przeplatając tradycję z nowoczesnością.

 

Naszą specjalizacją jest nie tylko projektowanie, ale także profesjonalna aranżacja wnętrz. Na indywidualne życzenie klientów jesteśmy w stanie przygotować nawet najbardziej wyszukany projekt, a także zająć się doborem poszczególnych elementów wykończenia pomieszczenia, takich jak lampy, podłogi czy meble. Swobodnie posługujemy się zarówno nowoczesną, jak i klasyczną stylistyką, tworząc w ten sposób wnętrza nie tylko oryginalne, ale także sprzyjające wypoczynkowi czy urzekające swoim unikalnym wyglądem. Nasi projektanci i dekoratorzy pracujący

w biurze w Gdańsku posiadają niezliczone pomysły na aranżację wnętrz i design w doskonałym stylu – w każdym produkcie, a także w każdym szczególe!

 

Profesjonalna aranżacja wnętrz - Artemia Design Gdańsk. Zapraszamy serdecznie!

Dom w Lichnowach

remont kapitalny wraz ze zmianą funkcji pomieszczeń

Mieszkanie w Malborku

Projekt wraz z realizacją

Dom jednorodzinny Gdańsk Oliwa

Projekt oraz pełne wykonawstwo

Mieszkanie w Gdańsku

osiedle Garnizon

PROJEKTY KOMERCYJNE

Zajmujemy się projektami biur, przychodni, gabinetów czy też sklepów i restauracji. Zajmujemy się kompleksowo - od projektu do nadzoru bądź pełnego wykonawstwa.

 

wstecz
KONTAKTNAPISZ LUB ZADZWOŃ

UL. SZYMANOWSKIEGO 4

GDAŃSK WRZESZCZ

TEL. KOM 608 617 731

E-MAIL:

BIURO@ARTEMIADESIGN.PL

 

BIURO - DRUGIE PIĘTRO