Aranżacje wnętrz w Gdańsku

Nie masz pomysłu na wnętrze? Zależy Ci na tym, by projektowana przestrzeń odznaczała się nie tylko niebanalnym designem, ale także funkcjonalnością? Proponowane przez nas aranżacje wnętrz Gdańsk oraz kompleksowe usługi w zakresie architektury sprawią, że każde pomieszczenie nabierze wyjątkowego charakteru, niezależnie od tego, czy jest przestrzenią mieszkalną, biurową czy publiczną.

 

Dostępne w tej zakładce przykładowe aranżacje wnętrz są czyste i otwarte, nawiązując do różnorodnej stylistyki: nowoczesnej, klasycznej czy minimalistycznej elegancji. Wśród nich można znaleźć między innymi projekty wnętrz domów jednorodzinnych, mieszkań (również dwupoziomowych), pomieszczeń biurowych i wielu innych. Każda koncepcja została starannie przemyślana, a dzięki zastosowaniu niebanalnych rozwiązań i zwróceniu uwagi na najmniejsze nawet szczegóły, tworzy interesującą całość.

 

Realizujemy indywidualne i nawet najbardziej wyszukane projekty wnętrz na terenie miasta Gdańsk i okolic.

 

Pomysłowe aranżacje wnętrz - Artemia Design Gdańsk. Zapraszamy serdecznie!

Dom w Lichnowach

remont kapitalny wraz ze zmianą funkcji pomieszczeń

Mieszkanie w Malborku

Projekt wraz z realizacją

Dom jednorodzinny Gdańsk Oliwa

Projekt oraz pełne wykonawstwo

Mieszkanie w Gdańsku

osiedle Garnizon

PROJEKTY KOMERCYJNE

Zajmujemy się projektami biur, przychodni, gabinetów czy też sklepów i restauracji. Zajmujemy się kompleksowo - od projektu do nadzoru bądź pełnego wykonawstwa.

 

wstecz
KONTAKTNAPISZ LUB ZADZWOŃ

UL. SZYMANOWSKIEGO 4

GDAŃSK WRZESZCZ

TEL. KOM 608 617 731

E-MAIL:

BIURO@ARTEMIADESIGN.PL

 

BIURO - DRUGIE PIĘTRO